Андрій Бальовський: Влітку БК «Самбір» проведе серію міжнародних турнірів зі стрітболу

Президент діючого чемпіона Львівщини з баскетболу БК «Самбір» Андрій Бальовський розповів про плани команди влітку, а також відкрив деякі секрети наступного сезону.

У наступному сезоні у нас було два варіанти де виступати: або заявлятися у Першу лігу України, або продовжувати грати у чемпіонаті Львівщини, – каже Андрій Бальовський. – Ми обрали другий варіант, оскільки зрозуміли, що витрачати кошти для залучення в команду легіонерів з інших міст, мабуть, буде не зовсім ефективним. Вирішили ці кошти скерувати для розвитку баскетболу у Самборі. Ми придбали спортивне табло для ДЮСШ, яке можна використовувати не тільки для баскетболу, а й для інших видів спорту.

Також зовсім скоро у приміщенні ДЮСШ будуть нові баскетбольні конструкції з кільцями, які відповідають усім вимогам ФІБА. І на цьому ми не збираємось зупинятися. З першого вересня хочемо проводити різні баскетбольні заходи для учнів загальноосвітніх шкіл з метою залучення їх до нашого виду спорту. На ці заходи будемо запрошувати відомих людей, і впевнений, що дітям буде це цікаво.

Також на базі нашого клубу БК «Самбір» хочемо створити декілька вікових груп для занять баскетболом. І тут хочу висловити подяку міській владі за сприяння у цьому. Окремо хотів би запросити долучитись підприємців до фінансування саме дитячого баскетболу у Самборі. Було б чудово, якби наші діти мали найкращі м’ячі, форму та можливість їздити на змагання Шкільної баскетбольної ліги. Якщо нам вдасться втілити в життя усе заплановане, то через 3-4 роки у нас буде достатньо своїх хлопців, щоб ми ними грати, скажімо, у Першій лізі України.

Хочу також подякувати дитячим тренерам у Самборі, які працюють більше на власному ентузіазмі і, що важливо, працюють на високому рівні. Кожного року нам є ким поповнити дорослу команду. Яскравий приклад – Богдан Сим, який у новому сезоні поповнить склад «Львівської Політехніки». У цьому сезоні Богдан нам також допоміг виконати завдання стати чемпіоном Львівщини. Саме таке завдання у нас буде у наступному сезоні. Інші варіанти навіть не розглядаємо (сміється). Склад команди, до слова, зазнає деяких позитивних змін. До складу БК «Самбір» повернуться Дмитро Продіус та Володимир Яцковський. Окрім того, на БК «Самбір» очікує ще одне дуже якісне підсилення.

Влітку БК «Самбір» візьме участь у кількох престижних міжнародних турнірах зі стрітболу. Зіграємо на турнірах у Польщі, Словаччині, Чехії та, можливо, в Україні.

Уже 29 червня їдемо на турнір в Люблін, де БК «Самбір» буду представляти я, Динило Кич, Богдан Сим та Артем Следюк.

Leave a Reply