Баскетбольний табір для дітей: аналогів немає в Україні

У двадцяти кілометрах від Львова,  в одному із найстаріших в Європі бальнеологічних і кардіологічних курортів, санаторії ДП «Санаторій Любінь-Великий», тривають активні заняття баскетболом у дитячому таборі.

«Перший заїзд нашого табору розпочався 22 липня. У нас зараз близько тридцяти дітей і працюємо ми з ними у триразовому режимі. Спочатку ранкове заняття на загальну фізичну підготовку, далі вже відпрацювання навичок для гри в баскетбол. Перший заїзд у нас завершиться 1 серпня, а другий розпочнеться вже 5 серпня та триватиме 10 днів, як і попередній. Після того, як про наш табір написали на сайті ФБУ, до нас за декілька днів зателефонувало мабуть людей тридцять. На наступний заїзд до нас їде майже двадцять дітей із Черкас. Доводиться навіть відсіювати частину дітей. Умови тут є, тому можемо тут працювати у будь-яку пору влітку», – розповів один з організаторів табору «DerPol» Василь Поляков.

З дітьми працюють професійні тренери, один з яких, Ілля Шемосюк, є гравцем Суперліги. Праює також Леонід Дербаба, він же співзасновник табору, до слова, тренер БК «Львів-УАД», який виховав багатьох гравців Суперліги та національних збірних. За його плечами тренерський досвід у Польщі та Ізраїлі.

Інший організатор Василь Поляков – гравець БК «Львів-УАД» та тренер ДЮСШ при БК «Львів». Табір «DerPol» є унікальним в Україні, аналогів такого ж формату немає. Його мета – показати дітям як відбувається тренувальний процес професіоналів.

«Значну роль в організації табору відіграв президент БК «Львів-УАД» Роман Городечний, – продовжує Василь Поляков. – Він вже чимало років є президентом команди «Львів-УАД», бере участь в її житті та допомагає їй у розвитку. Думаємо, до речі, провести одну з ігор БК «Львів-УАД» у Великому Любіні. Будемо популяризувати баскетбол. Можливо, підвищиться інтерес до цього виду спорту і дітям створять ще кращі умови для цього», – підсумував організатор баскетбольного табору.

 

Leave a Reply