БАСКЕТБОЛІСТКИ КІВСУ – СРІБНІ ПРИЗЕРКИ ДРУГОГО ТУРУ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 3Х3

В Одесі вчора, 18-го липня, відбувся другий тур чемпіонату України з баскетболу 3х3 сезону 2020 року. У турнірі представниць прекрасної статі срібний комплект медалей здобула команда львівського КІВСу, головним тренером якої є Ірина Кленіна.

За нагороди у жіночому турнірі загалом боролися п’ять команд – окрім львівського КІВС, житомирський «Каліпсо», БК «Франківськ–2», МОБІ з Броварів та господарки майданчика одеські «Устриці на карантині».

Згідно з Регламентом, на попередньому етапі п’ять команд зіграли турнір в одне коло, за підсумками якого чотири кращих продовжили боротьбу за нагороди в іграх плей-оф.

РЕЗУЛЬТАТИ УСІХ МАТЧІВ ГРУПОВОГО ЕТАПУ:

КІВС Львів – «Каліпсо» Житомир – 21:9
БК «Франківськ–2» – «Устриці на карантині» Одеса – 12:16
МОБІ Бровари – БК «Франківськ–2» – 5:10
«Устриці на карантині» Одеса – КІВС Львів – 17:8
«Каліпсо» Житомир – «Устриці на карантині» Одеса – 6:21
КІВС Львів – МОБІ Бровари – 20:21
«Каліпсо» Житомир – БК «Франківськ–2» – 15:20
«Устриці на карантині» Одеса – МОБІ Бровари – 16:14
БК «Франківськ–2» – КІВС Львів – 10:16
МОБІ Бровари – «Каліпсо» Житомир – 21:14

Зазначимо, що згідно з правилами гри в баскетбол 3х3, в разі однакової кількості турнірних очок у двох або більше команд, місця визначаються за більшою кількістю закинутих ігрових очок в усіх матчах, а не за кращою різницею закинутих і пропущених ігрових очок, як у класичному баскетболі.

Тож за підсумками попереднього етапу у півфіналах зіграли перша і четверта та друга і третя команди турнірної таблиці. У першому півфіналі львівський КІВС взяв реванш у броварського МОБІ за поразку в груповому поєдинку з мінімальним рахунком 20:21. Причому підопічні Ірини Кленіної обіграли суперниць з перевагою у п’ять очок – 19:14. В іншому півфіналі «Устриці на карантині» не залишили жодних шансів БК «Франківськ–2» – 21:9.

У напруженому протистоянні за третє місце МОБІ вирвав звитягу у франківчанок з перевагою у два пункти – 20:18 – і став володарем бронзового комплекту нагород. А у фіналі одеські «Устриці на карантині» зуміли взяти гору над львівським КІВС – 16:9.

Склад команди КІВС-Львів:

Анастасія Ковтун (на фото)

Дарина Степанюк

Оксана Веремчук

Анастасія Климчук

Головний тренер: Ірина Клєніна

ЛДУФК 

Leave a Reply