Баскетбол 3х3 серед дітей: за головні призи позмагаються 40 команд

11 та 12 травня у Львові відбудеться історична подія львівського баскетболу – грандіозний фінал з гри 3х3 серед найкращих команд української Суперліги. У змаганнях жінок за найвищі місця на п’єдесталі пошани змагатимуться і баскетболістки СБК «Львів». В рамках грандіозного всеукраїнського фіналу з баскетболу 3х3 відбудуться також і змагання серед аматорів та дітей. Фінали змагань серед дітей та аматорів та усе баскетбольне дійство відбудеться у приміщенні СТРЦ «Спартак» (вул. Мазепи 1б).

Щодо змагань наймолодших, то вони відбудуться серед хлопців у вікових категоріях 2002, 2004, 2006 та 2008 років, а також серед дівчат 2005 року. Участь у цих змаганнях уже підтвердили близько 40 команд і, що цікаво, не тільки з Львівської області.

Раніше планувалося, що кваліфікаційні ігри відбудуться на новозбудованому баскетбольному майданчику у самісінькому центрі Львова поблизу Порохової Вежі, однак у зв’язку з негодою ці кваліфікаційні матчі дитячого турніру відбудуться у спорткомплексі ЛДУФК (вул. Черемшини, 17). Початок матчів 11 травня – з 10:00. Фінали дитячих змагань розпочнуться у неділю, 12 травня, у приміщенні СТРЦ «Спартак» о 12:00.

Leave a Reply