БК «Львівська Політехніка» – переможець чемпіонату Бізнес-ліги

Баскетболісти «Львівської Політехніки» стали переможцями чемпіонату Бізнес-ліги Львова. У фінальному матчі команда Ярослава Зубрицького у напруженому поєдинку зуміла схилити шальки терезів на свій бік у протистоянні з БК «Віта-Агро». Матч, який відбувся у палаці спорту «Галичина» і викликав певний аншлаг на трибунах, завершився з рахунком 79:67.

Матч лідерів поточного сезону Бізнес-ліги справді викликав ажіотаж у палаці спорту «Галичина». Хоч і палац спорту був заповнений по-справжньому наполовину, однак відверто одразу й не пригадаєш коли востаннє збиралися разом стільки поціновувачів чоловічого баскетболу.

Фінальний матч виправдав свій статус. Молодші «політехи» здебільшого протягом усього поєдинку лідирували у рахунку, проте «Віта-Агро» ніяк не давала супернику відірватися на супернику на комфортну відстань у рахунку. Одразу кинулося у вічі те, що підопічні Ярослава Зубрицького переважали суперника у швидкостях, що і, зрештою, стало головною складовою успіхів «зелено-білих».

Щодо «Віта-Агро», то цій команді також потрібно віддати належне. Для перемоги, а що, мабуть, головніше, для інтриги та справжнього видовища, ця команда зробила усе можливе, а відтак глядачі і справді отримали насолоду від баскетболу. До слова, вболівальники на трибунах палацу спорту «Галичина» більше підтримували саме «Віта-Агро», а відтак на успішні атаки цієї команди не жаліли аплодисментів.

Найрезультативнішим у складі «політехів» став Данило Кич. На його рахунку 19 очок. У складі БК «Віта-Агро» стільки ж очок набрав Анатолій Кіт.

Після завершення фінального матчу відбулася церемонія нагородження обох команд. З рук президента обласної федерації баскетболу Романа Іванціва, а також головного організатора змагань Андрія Калічака команди отримали пам’ятні кубки та медалі.

Leave a Reply