БК «Львів»: дебютна перемога в сезоні

На відміну від інших львівських команд, БК «Львів» цього вікенду грав на виїзді. Команда відправилася до Калуша на ігри з місцевим клубом.

У першому матчі, що відбувався 2 листопада, «Калуш-ПНУ» та БК «Львів» обмінювалися почерговими перемогами у чвертях. І якщо за цим показником у команд рівність, то за очками перемогли саме львів’яни. Це – їхня дебютна перемога у сезоні. Для цього їм знадобилося три матчі.

У складі «Львова» двоє гравців провели гру без замін і саме вони внесли найбільший внесок в перемогу. Сергій Самчук набрав 28 очок, а Ілля Шемосюк – 25. Також потрібно згадати, що одразу 20 очок команда гостей набрала після втрат калушан.

Важко визначити, що точно сталося, однак в недільному матчі все не склалося ще з самого початку. Якщо після першої десятихвилинки, програної 19:13 розрив був невеликий, то 30:8 у другій чверті зіпсували все. Відіграти 28 очок за 20 хвилин – дуже і дуже важке завдання. Львів’янам, схоже, не вистачило ні моральних, ні фізичних сил. Господарі перемогли і в наступних чвертях, а фінальна сирена засвідчила надпереконливу перемогу 97:54 «Калуш-ПНУ».

Помітно, що гості пробували виправити ситуацію кидками з-за дуги, адже таких спроб було одразу 32. Для порівняння: у господарів їх 20. Також через хвилювання та поспіх зросла і кількість фолів. Гравці з Калуша виконали одразу 25 штрафних кидків.  У баскетболістів «Львова» аж тридцять втрат і лише один гравець, що набрав 10+ очок. Ним став Сергій Самчук.

02/11/2019

Калуш-ПНУ 74:81 Львів (25:22 20:26 14:22 15:11)

03/11/2019

Калуш-ПНУ 97:54 Львів (19:13 30:8 22:12 26:21)

Наступні свої ігри «Львів» проведе вдома проти чернівецьких «Che-basket». Матчі відбудуться 16 та 17 листопада.