Вболіваємо за наших: цього вікенду зіграють «Львівська Політехніка», БК «Львів» та КІВС-СБК «Львів»

Субота та неділя, 2 та 3 листопада відповідно, буде насиченою для вболівальників баскетболу. Свої домашні матчі проведуть вищолігові «Львівська Політехніка»  та КІВС-СБК «Львів», натомість першоліговий БК «Львів» зіграє на виїзді.

Баскетболісти «Львівської  Політехніки» після двох невдач в Житомирі (поразки місцевому БК з рахунками 82:85 та 66:70) зустрінуться з другою командою «Черкаських Мавп». Останні приїдуть до Львова не у найкращому настрої, оскільки на старті чемпіонату зазнали чотирьох поразок: по дві від БК «Рівне» та южненського «Хіміка-2».

«Політехам», щоб покращити своє турнірне становище, необхідно перемагати у домашніх матчах. Матчі «Львівська Політехніка» – «Черкаські Мавпи-2» відбудуться у спорткомплексі НУ «Львівська Політехніка» (вул. Самчука, 14). 2 листопада матч розпочнеться о 18:00, а 3 листопада о 12:00.

КІВС-СБК «Львів» після двох перемог над КСЛІ-Динамо-НПУ знову зіграє вдома. Підопічні Ірини Клєніної зіграють з БК «Хмельницький», який матчами у Львові якраз і стартуватиме у новому чемпіонаті Вищої ліги. Обидва матчі відбудуться у спортзалі обласної ДЮСШ (вул.Самчука, 8). 2 листопада матч розпочнеться о 15:30, а 3 листопада – о 14:30.

Першоліговий БК «Львів» зіграє два матчі на виїзді. Команда Леоніда Дербаби цього вікенду гостюватиме у Калуші. Перший матч «Калуш-ПНУ» – БК «Львів» відбудеться 2 листопада (18:00), а другий – 3 листопада (12:00).

Нагадаємо, у матчах стартового туру групи 4 Першої ліги БК «Львів» вдома двічі поступився БК «Хмельницький», натомість для «Калуша-ПНУ» це будуть перші офіційні матчі у чемпіонаті Першої ліги.

Leave a Reply