ВЛАДИСЛАВ СУХОВ: ПЕРСПЕКТИВИ ЗБІРНОЇ З КІБЕРБАСКЕТБОЛУ Є ДОВОЛІ ВИСОКИМИ

Владислав Сухов – гравець, який себе добре зарекомендував в аматорському чемпіонаті «Ball», граючи за команду СБК «Львів», а ще краще у кібербаскетболі, де потрапив до складу збірної України. Про перспективи кібербаскетболу, аматорський чемпіонат Львова, а також про важку травму, яку гравець отримав під час чемпіонату, він розповів в інтерв’ю.

Владиславе, які у Вас враження від сезону? Чи можна назвати його повноцінним, якщо чемпіонат не завершився через карантин? 

Про сезон можу сказати лише позитивні слова. Хоч і це був перший турнір такого масштабу в організаторів, однак вони добре справилися з цим завданням. На жаль, повноцінним сезон назвати язик не повернеться, оскільки наш чемпіонат, як і всі решта, пішов на карантин. Як на мене, сам сезон це тільки розігрів, а справжні матчі починаються саме у плей-офф.

Як організація чемпіонату взагалі? Щоб хотіли б змінити у майбутньому?

Організація на достойному рівні. Є, звичайно, деякі нюанси, але, впевнений, що організатори постараються їх виправити у наступному сезоні. Особисто я б хотів бачити більше команд. В ідеалі 12 і більше. Тоді було б і більше матчів, і була б більша конкуренція в чемпіонаті.

По ходу сезону Ви отримали непросту травму, яка заставила робити операцію. Чи були надії, що хлопці зможуть Вам фінансово допомогти? Як себе почуваєте після травми?

Дуже прикро, що отримав травму в останньому турі, після чого через карантин довелося закрити лігу. Не чекав такої підтримки як моральної так і матеріальної. Майже за тиждень вдалося зібрати потрібну суму і зробити операцію. Спасибі всьому баскетбольному товариству. Особлива подяка організаторам Ростиславу Зелику та Денису Головку . Також велика подяка спонсору нашої команди СБК Львiв Дмитру Крамару, президенту БК Дніпро Валерію Кондратьєву і гравцеві МБК «Миколаїв» Антону Давидюку.

Хоч терміни відновлення йдуть прискорено, але повне відновлення займає півроку. Мій лікар прогнозує, що через місяць вже зможе повноцінно тренуватися. Так що відчуваю себе позитивно.

Ви увійшли до складу збірної України з кібербаскетболу? Чи стало це несподіванкою?

Це була приємна несподіванка. Під час карантину і травми почав більше грати в спортивний симулятор NBA2K20. Грав у своє задоволення, але зараз почав більше вникати в нюанси гри.

Як довго взагалі займаєтесь кібербаскетболом? Чи бачите в цьому якусь перспективу?

З 2015 року, як з’явилася PS4, почав грати в онлайн в баскетбол, з того часу не пропускав не однієї частини. Кіберспорт дуже швидко розвивається в останніми роками. У кібербаскетболі є багато професійних команд. Їх гравці мають повноцінну зарплату і спонсорів, окрім того, бонуси від турнірів. На мою думку, ця дисципліна буде різко розвиватися.

У яких змаганнях з кібербаскетболу зара збірна України буде брати участь? Які перспективи цієї команди?

В офіційних змаганнях від FIBA ​​Easports Open 2020 візьмуть участь 17 національних збірних. З них 9 – це європейські колективи, які будуть у нашій групі. Ігри будуть проходити з 19 по 21 червня.

Вважаю перспективи збірної досить високі. Хоч наш склад був зібраний лише місяць тому, але змогли зігратися між собою, відпрацювати комбінації і систему захисту.

Особливість 2k у тому, що потрібно знайти оптимальний склад, який би доповнювати один одного. Думаю, з кожним турніром збірна буде тільки прогресувати.

Львівська федерація баскетболу

Leave a Reply