«Відкритий Кубок Львова» з баскетболу: трофей поїхав до Одеси (ВІДЕО)

Одеський «Інтерхім» став переможцем першого за ліком «Відкритого Кубка Львова» з баскетболу – турніру, що відбувся за підтримки Львівської міської ради й увійшов до програми «Відкриті Кубки Львова». Окрім дорослих жіночих команд, участь у змаганнях взяли баскетболісти-візочники, а також юнаки та дівчата 2007-2008 року народження.

У змаганнях жінок одеський «Інтерхім» не мав особливих проблем на шляху до перемоги на турнірі. Команда Ірини Щепакіної почергово обіграла НУБіП України (103:38), «Вінницькі Блискавки» (80:42) та СБК «Львів» (76:49). Інші три команди між собою обмінялися перемогами, а відтак три колективи набрали по чотири очки відповідно. Завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів срібними призерками «Відкритого Кубка Львова» стали баскетболістки СБК «Львів», третіми – «Вінницькі Блискавки», а четвертими – команда зі столиці України НУБіП України.