Дмитро Крамар: СБК «Львів» виконав поставлені завдання

Дебютний сезон у жіночій Суперлізі для СБК «Львів» був більш, ніж успішним. Наші дівчата зуміли пробитися до четвірки кращих команд Суперліги, а також увійшли у «Фінал Чотирьох» Кубка України. У змаганнях з баскетболу 3х3 СБК «Львів» також радував власних вболівальників, оскільки команда неодноразово ставала бронзовим призером різних етапів. Такі успіхи команди відзначив і президент СБК «Львів» Дмитро Крамар. Детальніше Димтро Володимирович розповів в інтерв’ю офіційному сайту ФБЛ.

Сезон, що підходить до завершення, для СБК «Львів» був успішним, – розпочинає розмову Дмитро Крамар. – Перед початком сезону ми ставили завдання потрапити у плей-офф, хоча прекрасно для себе розуміли наскільки це завдання буде складним для дебютанта чемпіонату. Сезон для нашої команди також складався по-різному: хороші матчі чергувалися з невдалими, однак важливо те, що наприкінці сезону команда зігралася значно краще і це вплинуло на результат у важливих матчах в турнірному плані.

Чи могла, на Вашу думку, команда виграти бронзові медалі?

У баскетболі, як і у багатьох видах спорту, апетит приходь під час їжі, а відтак ми також прагнули потрапити до призвої трійки. На жаль, нам не вдалося обіграти бердянську «Чайку», але дівчата для цього робили усе можливе. Для багатьох з них сезон був дуже і дуже непростий, насичений, тому втома далася взнаки. Для багатьох гравців нашої команди цей сезон без перебільшення можна назвати «на колесах».

Важливі перемоги СБК «Львів» здобув у чвертьфіналі плей-офф над «Франківськ-ПНУ».

Так. Можливо, для когось це було і несподівано, хоча, якщо проаналізувати ці матчі, я б так не сказав. Вважаю, наші дівчата виграли у серії закономірно і в якісь мірі скористалися кадровими проблемами команди з Івано-Франківська. Ці матчі також підтвердили те, що СБК «Львів» у цьому сезоні на виїзді грав аж ніяк гірше, аніж вдома.

Чи реально було на рівних боротися з грандами українського баскетболу – «Київ-Баскетом» та «Динамо-НПУ»?

Думаю, що ні, оскільки склад цих команд і лавка запасних значно відрізняються від інших колективів Суперліги. Якби у нас було більше гравців одного класу, думаю, це завдання було б реальнішим.

Якщо відверто, то для того, щоб боротися за медалі найвищого гатунку і призові місця загалом нам потрібно збільшувати бюджет команди. Дуже дякуємо Львівській міській раді, яка суттєво домогла нашій команді у цьому сезоні, але мусимо визнати той факт, що для розвитку сильної та потужної команди нам потрібно ще більше коштів. Незважаючи на допомому міської ради, ми були змушені дофінансовувати СБК «Львів».

Кого б хотіли відзначити у складі команди?

Хотів би відзначити усю команду і тренерський штаб на чолі з Іриною Кленіною. Звісно, були яскраві лідери і їх також потрібно відзначити. Втім, можу з впевненістю сказати, що ніхто у цьому сезоні нас не розчарував і можна говорити про те, що ротація та підсилення складу у літнє міжсезоння було проведено добре.

Які плани команди на майбутнє?

Зараз у Львові відбудеться фінальний етап Суперліши 3х3, де також братимуть участь дівчата з СБК «Львів». Користуючись можливістю, хоча запросити вболівальників на це свято, яке відбудеться у торгово-розважальному центрі «Спартак» 11 та 12 травня. Звісно, нам дуже приємно, що такий захід довірили проводити саме у Львові. Одразу після завершення цих змагань відбудеться зустріч з командою, після чого ми обговоримо усі контури наступного сезону.

Leave a Reply