ЕДУАРД СКРИПЕЦЬ: ДО ВИСТУПІВ У ВЮБЛ ГОТОВІ НА 70%

Юні баскетболісти 2008 року народження впродовж 4-6 вересня брали участь у турнірі «Одеська Осінь». Підсумком змагань для команди під керівництвом Едуарда Скрипця стали срібні нагороди. На груповому етапі львів’яни здобули три перемоги, а от у фіналі поступилися ОБШ-1 з Одеси.

Цей турнір став підготовчим на шляху до нового сезону ВЮБЛ, який має стартувати на початку жовтня.

«До турніру в Одесі провели  ще один етап підготовки в Буковелі. Цими змаганнями і я і діти задоволені, адже довелося грати проти сильних суперників: одразу кілька представників дивізіону А. До виступів у ВЮБЛ зараз готові відсотків на 70. Над фізичними та технічними аспектами попрацювали достатньо, але бракує трохи в тактичному плані. Тут ще є місце для тренерської творчості.

Це показав і сам турнір. Далася в знаки різниця у досвіді, адже у одного з наших суперників є навіть досвід міжнародних виступів, а саме ігри європейської юнацької ліги. Ще маємо в планах участь у турнірі в Харкові наприкінці вересня. Там виступатимуть вже хлопці 2007 року народження, але кілька найкращих з цієї команди теж отримають шанс зіграти зі старшими», – розповів тренер команди Едуард Скрипець.