Едуард Скрипець проведе у Львові масштабний семінар з початкових занять баскетболом

Відомий український баскетбольний тренер Едуард Скрипець проведе у Львові масштабний семінар з початкових занять баскетболом. Семінар відбудеться в ігровому залі НУ «Львівська Політехніка» (вул. Самчука, 14) 5,6 та 7 червня. На майстер-клас з баскетболу запрошуються дитячі тренери, вчителі фізкультури, студенти профільних кафедр та усі бажаючі.

«У Львові проведу семінар з початкової підготовки баскетболістів, – каже Едуард Скрипець. – Мова йде як і про всі технічні елементи, так і про невеликі тактичні взаємодії гравців в парах-трійках у нападі та захисті. Це будуть більше практичні заняття для тренерів, щоб вони використовували це для груп початкової підготовки.

Попередньо я усе розписав на п’ять занять: два дні по два заняття і один день – одне заняття. Кожне заняття триватиме півтора години. Допомагатиме реалізувати задумане буде команда дітей СБК «Львів» 2008-2009 року народження.

Запрошення приїхати до Львова отримав від свого вихованця, теперішнього президента міської федерації баскетболу Дмитра Крамара. З ним ми зустрілися у Львові, коли там відбувався суперфінал чемпіонату України з баскетболу 3х3. Можна сказати, що він запропонував мені приїхати до Львова і, до слова, в Україні такий семінар провести вперше. Вісім років я працював в Казахстані, де було створена академія баскетболу. Подібні семінари я проводив саме там», – сказав Едуард Скрипець.

P.S. Семінари відбудуватимуться 5 (15:00 – 17:00),6 (10:00-12:00 та 15:00-17:00) та 7 червня (10:00-12:00 та 15:00-17:00) у спорткомплексі НУ «Львівська Політехніка», Самчука, 14, стрийський парк).

Leave a Reply