КЕМП-ІНТЕНСИВ У ЛЬВОВІ

СБК Львів при підтримці Львівської міської федерації баскетболу запрошує взяти участь у баскетбольному кемп-інтенсиві з яскравим представником однієї з найсильніших баскетбольних шкіл підготовки професійних баскетболістів – тренером з Сербії Олександром Вржиною.
 
За свою тренерську кар’єру Олександр Вржина працював з професійними баскетбольними командами Європи та Азії, був тренером-скаутом для команд коледжів та університетів США.
 
В сербській баскетбольній школі приділяється велика увага постановці техніки кидка, дриблінгу, передачі, роботі у захисті, грі 1х1.
 
У вас є можливість прокачати свої баскетбольні навички, отримати масу корисної інформації та зарядитися позитивною енергією. Крім того, на цьому кемпі ви зможете покращити своє знання англійської баскетбольної термінології. Інтенсив буде проходити в спортивному залі ЦТДЮГ «Погулянка» 28, 29, 30 липня 2021 року.
 
До участі у кемпі запрошуються юнаки та дівчата різного ступеня підготовленості, віком від 10 до 16 років. Щодо участі у турнірі звертатися за телефоном 066 485 62 42 Олена (viber, whats-app).
 
Кількість місць обмежена!

Leave a Reply