КІВС-СБК Львів: дві домашні перемоги над Хмельницьким

Другого та третього листопада на паркеті ОДЮСШ, що в Стрийському парку, львівські баскетболістки приймали суперниць з БК «Хмельницький» в рамках чергового туру Вищої ліги. До матчів вихідних статистика команди була рівною: дві перемоги та дві поразки. Однак суботня та недільна гра ситуацію покращили.

Перший матч львів’янки розпочали ударно: вже в першій чверті забезпечили собі перевагу в  десять очок, перемігши 16:6. Впродовж всієї гри гравчині КІВС-СБК Львів так і не підпустили суперниць до себе. В наступних двох десятихвилинках поступилися з різницею в одне очко, однак виграли підсумкову 16:9, а гру загалом 64:49. Найбільший очковий вклад внесла Дарина Степанюк (22 очки). Трохи менше на рахунку Анастасії Ковтун – 19.

Після першої гри на другу, схоже, сил залишилося небагато. Воно й не дивно, адже на паркеті в суботу стартова п’ятірка відіграла практично без замін. Втім, львів’янки віддали суперницям лише одну чверть – першу. Одразу троє гравчинь команди господарів набрали більше 10 очок. Анастасія Ковтун оформила дабл-дабл (14 очок + 13 підбирань), а Валерія Околович зупинилася в кроці від цього (10 очок + 9 підбирань). Найрезультативнішою знову стала Дарина Степанюк – 18 набраних очок.

Після цих перемог команда розташувалася на другому місці.