«Львівська політехніка» та дубль «Черкаських мавп» обмінялися перемогами

«Львівська політехніка» на вихідних приймала команду з Черкас. Матчі з «Черкаськими мавпами-2» відбувалися у Стрийському парку в спорткомплексі НУ «Львівська політехніка» (Уласа Самчука, 14).

До матчу у Львові черкащани провели чотири зустрічі, однак у всіх зазнали поразок. Можливо, саме через це понеслися з самого початку та в першій десятихвилинці показали, разом з господарями, дуже результативну гру – 25:27. У другій чверті трохи збавили обороти, а на середину зустрічі табло показувало 48:42 на користь гостей.

Третю чверть політехніки теж програли і лише в заключній гості дозволили собі розслабитися і віддати її львів’янам. Та на підсумковий результат це не вплинуло: перемога команди з Черкас. Варто зазначити, що у складі львів’ян було одразу дев’ять гравців, котрі провели на паркеті більше десяти хвилин, тоді як в гостей таких було семеро. Що також цікаво, попри поразку, найрезультативніший гравець в цей день був саме у складі «Львівської політехніки». Ним став Юрій Крамар з результатом у 22 очки. У всіх своїх матчах в цьому сезоні йому підкоряється показник у 20+ набраних очок.

Домашня гра дає не лише підтримку трибун, а й можливість використовувати більшу лаву запасних. І якщо перший матч Черкаси ще відіграли, то в другому, можливо, забракло лавки. «Політехи» ввійшли в гру значно краще і завершили першу чверть з перевагою «+11». В другій десятихвилинці львів’яни дозволили «мавпам» наблизитися до себе, однак не більше. По перерві господарі знову взяли матч під свій контроль та в наступних чвертях привезли гостям ще сім очок переваги.

Можливо, матч би вийшов ще менш нервовим, якби команда Ярослава Зубрицького менше фолила. Адже тринадцять очок черкащани заробили саме так. Ще гості були влучнішими при двоочкових кидках, та лише у відсотковому показнику. Львів’яни ж кидали більше, нехай і трохи менш точно. А от на кидках з-за дуги в політехніків не лише кількісна, а й якісна перевага: 11 реалізованих з 30 спроб, тоді як у «мавп» лише 7 з 25.

02/11/2019

Львівська політехніка 72:83 Черкаські мавпи-2 (25:27 17:21 14:22 26:21)

03/11/2019

Львівська політехніка 86:72 Черкаські мавпи-2 (22:11 20:24 18:13 26:24)

Після матчів вікенду в активі «Львівської політехніки» 2 перемоги в сезоні та 4 поразки. Покращити статистику вони зможуть лише наприкінці листопада, коли прийматимуть новачка Вищої ліги з Кам’янця-Подільського – «ДіДіБао».