Львів’яни привезли бронзу з ізраїльських «Friendship games»

Участь у «Friendship games» для баскетболістів зі Львова вже стала доброю традицією. Цьогоріч ігри відбувалися з 12 по 18 червня в уже звичному місці – ізраїльському місті Ейлат. П’ятий за ліком турнір для львів’ян закінчився звично – місцем у призовій трійці.

У своїй групі львів’янам вдалося зайняти 1 місце обігравши представників Англії, Йорданії, Польщі та Палестини з підсумковою різницею очок «+142». У півфіналі з рахунком 41:48 перемогу, на жаль, для львів’ян, святкувала команда Литви, яка в підсумку й перемогла на цьогорічних «Friendship games». В іншому матчі ½ фіналу зустрічалися ізраїльтяни та палестинці. Матч територіальних сусідів завершився з рахунком 47:30 на користь господарів турніру.

Гра за третє місце проти команди з Палестини була хорошою можливістю показати свій клас та довести не випадковість щорічних високих місць на турнірі. Фінальна сирена «бронзового» матчу засвідчила перемогу львів’ян з рахунком 46:20. А найкращими на «Friendship games» у 2019 стали литовці, які обіграли господарів турніру з рахунком 73:70.

Leave a Reply