МИКОЛА ЛЕЙБИК: У ЛІЗІ BALL ХОРОША КОНКУРЕНЦІЯ, ТУТ ЦІКАВО ГРАТИ

⚒З Миколою Лейбиком, гравцем «Шахтаря» з Червонограда, який став MVP регулярного чемпіонату, набравши в останній грі 50 очок та 20 підбирань ми поспілкувалися в неділю, одразу після матчу фіналу чотирьох проти Віта-Агро. А після гри Микола відправився на роботу: шахтарем він є не лише на баскетбольному майданчику, а й у своїй професії.
❓Миколо, титул MVP регулярного чемпіонату тобі вдалося вибороти в останньому матчі, набравши дуже хороші цифри у ньому. Наскільки вагомою була допомога команди?
🏀Хочу справді подякувати команді, яка грала в тому матчі на мене. Всі паси, все було орієнтоване на те, аби допомогти мені, за що я їм дуже вдячний. Це результат роботи всієї команди.
❓Як взагалі твоє життя пов’язане з баскетболом? Наскільки давно він в твоєму житті?
🏀У баскетбол я прийшов у 15 років. Потім якось так склалося, що все розвалилося, два роки не грав. Потім мене взяв Роман Васильович. Граю вже п’ять років, зараз, як бачите, за Червоноград.
❓У першому сезоні BALL Червоноград представлений не був і для вас цей сезон – перший? Які у тебе враження від змагань і конкуренції в них?
🏀Хороший чемпіонат, організація на достойному рівні. Інші команди, наші конкуренти, сильні, тож грати тут цікаво.
❓Розкажи наскільки важко поєднувати гру в баскетбол зі своєю професією?
🏀Працюю на шахті підземним електрослюсарем. Все нормально, сили вистачає. Колеги на роботі знають про моє захоплення та підтримують. Буває так, що виходиш з четвертої зміни і потрібно зразу їхати на гру. Сьогодні (розмова відбувалася в неділю) була гра і після неї на 8 годину вечора на третю зміну.
❓Після програшу Віта-Агро ви будете грати за третє місце. З ким хотіли би зіграти більше (розмова відбувалася до гри Lviv Warriors – CБК Львів)?
🏀Краще буде зіграти з Lviv Warriors. Ця команда не так біжить, як СБК Львів, з ними у нас будуть кращі шанси.
❓Чи можна говорити про те, що за цей сезон в «Шахтарі» помітно прогрес? Чи говорили про це в команді?
🏀На початку сезону ми зігравалися один з одним. Тепер під кінець сезону все вже вдається краще. От тепер думаємо як вибороти третє місце.
❓Вже цієї суботи, 29 травня, сезон у BALL завершиться. Чи планує команда брати участь і в наступному сезоні? Які у вас плани до його початку?
🏀Влітку плануємо зіграти в чемпіонаті Львівщини, а восени, якщо все буде добре, то будемо заявлятися на третій сезон BALL.

Leave a Reply