Михайло Курса: Наше чемпіонство – заслуга не лише усієї команди

Головний тренер БК «Самбір» Михайло Курса (на фото зліва) поділився враженнями від фінальних матчів плей-офф з дрогобицькими «Солеварами», а також розповів про плани новоспечених чемпіонів Львівщини на майбутнє.

Перш за все, хочу подякувати усім гравцям команди, які попри складний і травматичний сезон, дотерпіли до його завершення і стали чемпіонами, – каже Михайло Курса, – Якщо говорити за персоналіями, то хотів би відзначити гру нашого лідера Олега Юзефчика, який, як на мене, став найкращим гравцем чемпіонату. Не можу не сказати про вольові якості Володимира Яцковського, який попри не заліковану травму розриву хрестоподібних зв’язок, зіграв у першому фінальному матчі плей-офф і додав команді впевненості.

Також хотів би відзначити міського голову Самбора Юрія Гамара та його заступника Святослава Ухача. Підтримка з боку міської ради також нам допомогла стати чемпіоном Львівщини. Те саме можна сказати і про президента команди Андрія Бальовського, який зумів заново організувати баскетбольний клуб «Самбір». Без нього ми б не змогли продемонструвати такий результат. Також особлива подяка нашим вболівальникам. Було дуже приємно грати за такої підтримки, яку нам вболівальники організували на домашніх та виїзних іграх. Наше чемпіонство – це чемпіонство їхнє також.

Сучасний БК «Самбір» – це сплав досвіду та молодості…  

Так. У нашій команді зібрані гравці від 17 до 40 років. Наймолодшому гравцеві Богданові Симу 17 років, однак своєю грою він довів, що у Самборі є молоді та перспективні баскетболісти. Наступного сезону Богдан Сим стане гравцем НУ «Львівська Політехніка».

Які плани у БК «Самбір» на наступний сезон?

Плануємо й надалі грати у чемпіонаті області. Також у наших планах розвиток дитячого баскетболу в Самборі, а відтак хочемо сприяння в міської ради для участі команди у шкільній баскетбольній лізі, організацію у Самборі баскетбольних турнірів, а також на закупівлю спортивної форми для дітей. Ми дуже хочемо підняти баскетбол у Самборі на значно вищий рівень і зробити це місто столицею баскетболу на Львівщині.

Які враження залишив обласний чемпіонат, незважаючи на перемогу у ньому БК «Самбір»?

Дуже добре, що є такий чемпіонат. Нікому не секрет, що його провели вперше, а відтак у перший рік нічого бездоганного не буває. Думаю, наступного року ці змагання будуть організованіш ще яскравіше, їх рівень та кількість команд лише зростатиме. В ідеалі було б, звичайно, щоб кожна доросла команда мала б юнацьку команду і серед цим команд також проводився повноцінний чемпіонат. Думаю, рано чи пізно до цього ми прийдемо.

 

 

Leave a Reply