Олександр Грачов: Едуард Скрипець дозволив нам відрізнити баскетбол від легкої атлетики

Один з лідерів баскетбольного клубу «Елекс» Олександр Грачов поділився враженнями від сезону для своєї команди. Нагадаємо, «Елекс» в аматорській лізі «Ball» посів п’яте місце.

Чемпіонат, який відбувся цього року, говорить сам на себе. Він аматорський і тим багато чого сказано. – каже Олександр Грачов. – Хоча деяких гравців я б хотів відзначити. Вони дійсно непоганого рівня і, на мою думку, змогли б підсилити деякі команди, які є професійні за своїм статусом. Ну, зрештою, деякі з них і за них виступають.

Щодо команди «Елекс», то вона аматорська і велика наше досягнення бачу у тому, що взагалі беремо участь у таких змаганнях. До слова, ми є однією з перших аматорських команди, які пішли шляхом залучення професійного тренера до тренувального та ігрового процесу. Мова йде про Едуарда Скрипця, який не так давно почав допомагати нам усім піднімати баскетбол на інший рівень. Едуард Богданович нашій команді суттєво допоміг, а це й не дивно, адже він має великий досвід за плечима і є справжнім професіоналом своєї справи. Особисто мені стало помітно, що нашій команді він дав зрозуміти різницю між баскетболом та легкою атлетикою. Має велике сподівання, що результат «Елекса» під керівництвом Едуарда Скрипця ви побачите дуже швидко.

Щодо організації чемпіонату, то я б хотів бачити покращення у суддівстві. З іншої сторони я розумію, що запрошувати професійних суддів на аматорські змагання у нас явно не буде можливості. На мою думку, треба працювати у тому напрямку, а саме у покращенні арбітражу, оскільки під час матчів деякі порушення правил трактуються по-різному, або не фіксуються взагалі, від цього деякі люди зустрічають зазнають травм.

Наш плани на літо? Літній сезон – це перш за все тренування, тренування і ще раз тренування. Літній період, як на мене, це уже підготовка до наступного сезону.

Львівська Федерація Баскетболу

Leave a Reply