“Політехніки” їдуть в Одесу

Вже завтра львів’яни Богдан Степанченко, Віталій Капко, Данило Кич та Дмитро Клебан зіграють у другому турі Суперліги Парі-Матч 3Х3 

Віталій Капко детальніше про поїздку:

— Цього разу ми їдемо не як «Політехніка», не як «Вятрачок», а зі спонсорською назвою — «СБК Львів». Грати дуже хотілося, а для участі потрібне фінансування, тому знайшли спонсора поза університетом — з поїздкою допомогли Дмитро Крамар і Едуард Скрипець.

Попередній тур в листопаді ми відіграли не дуже вдало — не потрапили в основну частину. Вилетіли ще в кваліфікаційному турнірі, бо грали не оптимальним складом — Данька був травмований і не зміг нам допомогти.

В Одесі нам треба буде відіграти в кваліфікації, де буде 18-ть команд. Тільки чотири з них пройдуть далі. Мусимо дійти до півфіналів, щоб потрапити в основний етап Суперліги 3Х3 — це наше завдання-мінімум.

Нас пригнічує серія останніх поразок в сезоні 5Х5, тому зараз максимально налаштовані реабілітуватися. Настрій класний, ми їдемо оптимальним складом і налаштовуємося тільки на перемоги.

В Суперлізі ЗХЗ будуть топові команди: і збірна U23, і команди Суперліги, навіть команда з Білорусі. Буде важко, але не скажу, що нереально.

Leave a Reply