Сьогодні та завтра «Львівська Політехніка» на виїзді зіграє з Житомиром

Сьогодні та завтра, 19 та 20 жовтня відповідно, БК «Львівська Політехніка» зіграє чергові матчі у чемпіонаті Вищої ліги. Суперником команди Ярослава Зубрицького буде БК «Житомир». Останні хоч і є новачками чемпіонату Вищої ліги, проте у своєму складі мають чимало досвідчених гравців, а відтак готові дати бій кожному своєму супернику.

За словами Ярослава Зубрицького, головного тренера «політехів», у Житомирі команді буде дуже непросто, однак для перемоги галичани зроблять усе можливе. Не допоможе львівським «гуліверам» у цих матчах Данило Кич. Останній травмувався у матчі проти івано-франківсьої «Говерли», а відтак наразі перебуває у лазареті команди. Усі інші гравці львівської команди до поєдинків у Житомирі готувалися у звичному режимі.

Нагадаємо, у першому турі нового чемпіонату Вищої ліги «Львівська Політехніка» вдома обмінялася перемогами з івано-франківською «Говерлою». У першому матчі львів’яни поступилися з рахунком 82:86, а у другому матчі перемогли – 89:75.

БК «Житомир» у новому чемпіонаті стартував з двох поразок. Майбутній суперник «політехів» гостював у Рівному, де двічі поступився місцевому БК – 63:73 та 66:67.

Перший матч між БК «Житомир» та «Львівською Політехнікою» відбудеться 19 жовтня о 18:00. Повторний матч команди зіграють наступного дня о 12:00. Обидва матчі відбудуться у спорткомплексі ЖДУ імені Івана Франка.

 

Leave a Reply