Новини

ТРЕНУВАННЯ ОДЮСШ-ВІТА-АГРО ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ДМИТРА ЯНКОВЕНКА (ВІДЕО)

Баскетболісти ОДЮСШ-Віта-Агро 2004-2006 року народження під керівництвом тренера Дмитра Янковенка продовжують вдосконалювати свою майстерність на відкритому майданчику, що поблизу СЗШ №97. Як саме тренуються юні баскетболісти – дивіться на відео.
Читати далі

“SUMMER BALL” НА ПОРОХОВІЙ ВЕЖІ. ЯК ЦЕ БУЛО. СЮЖЕТ ТЕЛЕКАНАЛУ ПРАВДА ТУТ

“SUMMER BALL” НА ПОРОХОВІЙ ВЕЖІ. ЯК ЦЕ БУЛО. СЮЖЕТ ТЕЛЕКАНАЛУ ПРАВДА ТУТ
Читати далі

ЗНАЙОМСТВО З ЛЕГЕНДОЮ АНАТОЛІЄМ ЗАВЕРИКІНИМ. СЮЖЕТ ТЕЛЕКАНАЛУ ПРАВДА ТУТ

Чи не щодня баскетбольна «Львівська політехніка» тренується у рідному залі у Стрийському парку. Тренери команди: Ярослав Зубрицький та Анатолій Заверикін. Сьогодні ми розповімо про Анатолія Миколайовича.
Читати далі

УКРАЇНСЬКИЙ КІБЕРБАСКЕТБОЛ. СЮЖЕТ ТЕЛЕКАНАЛУ ПРАВДАТУТ

Наша кіберзбірна увійшла в історію. Українська команда взяла участь у змаганнях з кібербаскетболу між національними команди – FIBA ​​Esports Open 2020. Подібних турнірів раніше не проводили. Як минули три ігрових дні?
Читати далі

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського запрошує на навчання спортсменів-баскетболістів, які бажають поєднати навчання для здобуття освіти на рівні бакалавра чи магістра з участю у навчально-тренувальному процесі та змаганнях. В сезоні 2020/2021 чоловіча команда університету планує брати участь у Першій Лізі України з баскетболу, молодіжній та студентській лігах.
Читати далі

Богдан Капелян: Ситуація з баскетбольними арбітрами бажає бути кращою

Голова суддівського комітету Федерації баскетболу Львівщини та арбітр ФБУ Богдан Капелян розповів про потребу в суддях на Львівщині, тонкощі професії та те, як підтримує власну форму за відсутності ігор. Богдане, у Львові завершився, нехай і достроково, перший аматорський чемпіонат ліги BALL. Як ви можете оцінити рівень змагань? Для суддів, які проводять матчі аматорів, є якісь...
Читати далі
1 2 3 66